Film Arşivi

Tüm Filmler
Let the Corpses Tan
6.3
2017

50 yaşlarında eksantrik bir ressam olan Luce, her yaz vaktini küçük ve ıssız bir kasabada, güney Fransa'da harabelerde, misafirlerle çevrili olarak geçiriyor. Bu yaz, bu konuklar Max Bernier (eski bir aşk, yazar ve alkolik), şu anki sıkıntısı (Bisorgueil adında bir avukat) ve henüz tanışmadığı üç arkadaşı: Rhino, Gros ve Alex. Şehirdeki alışverişlerini bitirdikten sonra bu üç bilinmeyen, zırhlı bir kamyona saldırır ve 250 kg altınla kaçar. Daha sonra Luce'un yerine geri dönerler ve yaz sonuna kadar onları saklayacağına güvenirler ... Ancak bazı olaylar işlerde bir anahtar atar ve mezra çok uzun bir süre boyunca kendisini bir savaş alanına dönüştürecek. çalkantılı gün.

Kategori: Gerilim

Süre: 92 dak.

6.3 IMDB Puanı 276 İzlenme
Atlantic
6.4
2014

Faslı bir balıkçı, rüzgar sörfü tahtasında Avrupa'ya doğru destansı bir yolculuğa çıkar. Ancak hayallerin peşinde koşmak, fedakarlık etmeden gelmez.

Kategori: Dram

Süre: 94 dak.

6.4 IMDB Puanı 307 İzlenme
Labyrinthus
6
2014

14 yaşındaki Frikke, mahallesindeki gerçek çocukları oyuncu olarak kullanan uğursuz bir bilgisayar oyunu keşfeder. Zamana karşı yarışan Frikke, bu korkunç oyunun kötü yaratıcısını bulmalıdır.

Kategori: Macera, Aile, Bilim Kurgu

Süre: 99 dak.

6 IMDB Puanı 539 İzlenme
Secrets of War
7.1
2014

Tuur ve Lambert en iyi arkadaşlar. Ancak savaş yaklaşıyor ve hayatlarını sonsuza dek değiştirecek. Tuurların babası direnişe katıldı ve ağabeyi bile bunun bir parçası gibi görünüyor. Lamberts ailesi ise Almanlara itaat etmeyi seçiyor. Sonra şehirden yeni bir kız gelir, erkeklerle arkadaş olur ama sırrını sadece birine söyler. Erkekleri ayıran ve sonunda başını belaya sokan bir seçim.

Kategori: Dram, Aile, Tarih

Süre: 95 dak.

7.1 IMDB Puanı 662 İzlenme
Bethlehem
7.1
2013

Bethlehem, İsrailli bir gizli servis subayı olan Razi ile kıdemli bir Filistin militanın küçük kardeşi olan Filistinli muhbiri Sanfur arasındaki beklenmedik bağın hikayesini anlatıyor. Razi, Sanfur'u henüz 15 yaşındayken işe aldı ve onunla çok yakın, neredeyse babacan bir ilişki geliştirdi. Şimdi 17 yaşında olan Sanfur, Razi'nin talepleri ile kardeşine olan sadakati arasında gidip gelmeye çalışıyor, ikili bir hayat yaşıyor ve her iki adama da yalan söylüyor. Yönetmen Yuval Adler ve Batı Şeria'da yıllar geçirmiş bir Arap gazeteci olan Ali Waked'in birlikte yazdığı Bethlehem, haberlerin ardındaki karmaşık gerçekliğin benzersiz, dokunaklı ve otantik bir portresini veriyor.

Kategori: Dram, Gerilim, Savaş

Süre: 99 dak.

7.1 IMDB Puanı 345 İzlenme
I, Daniel Blake
7.9
2016

Kendini yaraladıktan sonra devletin refahına ihtiyaç duyan orta yaşlı bir marangoz, benzer bir senaryoda bekar bir anne ile birleştirilir.

Kategori: Dram

Süre: 100 dak.

7.9 IMDB Puanı 823 İzlenme
Valley of Love
6.1
2015

Bir çift olan iki ünlü oyuncunun hikayesi. Oğlunun ölümünden sonra yeniden bir araya gelirler ve onlardan Ölüm Vadisi'ndeki beş yeri ziyaret etmelerini isteyen bir mektup alırlar, bu da oğlunun yeniden ortaya çıkmasını sağlar.

Kategori: Dram, Fantastik

Süre: 91 dak.

6.1 IMDB Puanı 237 İzlenme
The Night Watchmen
6.2
2015

Jamais de la vie, Gece bekçisi olan Franck için zaman çok değişti. Yaklaşık on yıl önce uzman bir işçiydi. Bugün sıkılmış hissediyor ama cesaretini ve cesaretini kanıtlamak için herhangi bir şansı atlayacaktı.

Kategori: Dram

Süre: 95 dak.

6.2 IMDB Puanı 301 İzlenme
Young Ahmed
6.4
2019

Belçikalı bir genç, Kur'an'ın aşırılıkçı bir yorumunu benimsedikten sonra öğretmenini öldürmek için bir plan yapar.

Kategori: Dram

Süre: 84 dak.

6.4 IMDB Puanı 1034 İzlenme
Climax
7.1
2018

Genç dansçılar soğuk ve kış gecelerinde prova yapmak için uzak ve boş bir okul binasında toplanır. Tüm gece kutlaması, sangria'larının LSD ile bağlanmış olduğunu öğrendiklerinde kısa sürede halüsinasyon kabusu olur.

Kategori: Dram, Korku, Müzik

Süre: 95 dak.

7.1 IMDB Puanı 2417 İzlenme