Oyuncu

Michael Cera

Paws of Fury: The Legend of Hank
5.7
2022

Hikaye hain kedi savaş ağasının çöp kutusu haline gelen bir kasabayı kurtarmak için mücadele eden bölük pörçük genç köpek etrafında döner.

Kategori: Animasyon, Aksiyon, Komedi

Süre: 98 dak.

5.7 IMDB Puanı 6671 İzlenme
Cryptozoo
6.4
2021

Türü belirlenmemiş hayvanlarla ilgilenen bir ekip, melez bir yaratık olan Baku’yu yakalamak için çabalar. Ancak ekip peşine düştükleri yaratığı, mitolojik yaratıkları kurtarıp, barındırdıkları hayvanat bahçesinde sergilemeleri mi gerektiğini yoksa efsanevi yaratığın gizli ve bilinmeyen olarak mı kalması gerektiğini tartışmaya başlar.

Kategori: Animasyon, Fantastik

Süre: 95 dak.

6.4 IMDB Puanı 2226 İzlenme
Spivak
5.6
2018

Los Angeles'taki Echo Park'ın 'yenilikçi' mahallesinde yaşayan kendinden nefret eden, başarısız bir Eastside romancısı, Westside'dan basit bir All-American sarışın kız da dahil olmak üzere nefret ettiği her şeye aşık olmanın şokunu yaşar.

Kategori: Komedi

Süre: 91 dak.

5.6 IMDB Puanı 199 İzlenme
Lemon
4.7
2017

Bir adam, kör kız arkadaşı tarafından terk edildikten sonra hayatının çözülmesini izler.

Kategori: Komedi, Dram

Süre: 83 dak.

4.7 IMDB Puanı 346 İzlenme
Year One
4.9
2009

Komedi ustası Harold Ramis? in bir ilkel çağlar komedisi. 2 kafadar' dan biri yasak meyvayı yer. Bunun üzerine Avcı-Toplayıcı kabilelerinden kovulup uzun bir yolculuğa çıkarlar.Esprilerin genelde dinsel göndermelerle süslendiği film, ilkel çağlarda geçen bir yol komedisi olarak tanımlanıyor.

Kategori: Komedi

Süre: 97 dak.

4.9 IMDB Puanı 5422 İzlenme
This Is the End
6.6
2013

James Franco'nun evindeki partide Seth Rogen, Jay Baruchel ve diğer bir çok ünlü kıyamet günüyle karşı karşıya gelir. Ellerinde kısıtlı gıda kaynağı vardır ve dünya büyük bir kaosa sürüklenmektedir. Daha da kötüsü kaçınılmaz son yaklaştıkça herkesin içindeki hayvani hayatta kalma güdüsü daha çok açığa çıkacaktır! Filmin yönetmenliğini Seth Rogen ile birlikte daha önce kendisiyle Yeşil Yaban Arısı filminde beraber çalışmış olan ve ağırlıklı olarak komedi tarzında işler üreten Evan Goldberg üstleniyor. İlginç senaryolu ve bol kahkahalı filmin kadrosunda Seth Rogen'ın yanı sıra Jay Baruchel, James Franco, Emma Watson, Jason Segel ve Jonah Hill gibi yıldız isimler yer alıyor

Kategori: Komedi, Fantastik

Süre: 107 dak.

6.6 IMDB Puanı 9957 İzlenme
The End of Love
5.9
2012

Geçim sıkıntısı çeken bir aktör olan Mark, karısını da yitirince iki yaşındaki oğlu Isaac ile bir başına kalır. Genç ve bekar bir anne ile yaşadığı ilişki sırasında, bundan sonra yaptığı bütün seçimlerin oğlunun yaşamını değiştireceğini fark edecektir.

Kategori: Dram

Süre: 89 dak.

5.9 IMDB Puanı 2877 İzlenme
Superbad
7.6
2007

Liseden mezun olmak üzere olan, sosyal becerileri az gelişmiş iki gencin birbirine bağımlı bir arkadaşlıkları vardır. Farklı üniversitelere gidecekleri için, hayatla ayrı ayrı yüzleşmek zorundadırlar. Evan çok korkak bir gençken, Seth, ağzı lâf yapan ve karşı cinse fazlasıyla düşkün bir kişiliğe sahiptir. Film, beğendikleri kızlara yanaşmak için yaptıkları yanlışlarla dolu çabalarının hikâyesi.

Kategori: Komedi

Süre: 113 dak.

7.6 IMDB Puanı 19639 İzlenme
Scott Pilgrim vs. the World
7.5
2010

22 yaşına kadar kızlarla şansı yaver gitmemiş Scott Pilgrim, günlerini bas gitarı ve garaj grubu Sex Bob-omb'la beraber geçirmektedir; ta ki hayallerinin kızı Ramona V. Flowers ile karşılaşıncaya dek. Scott, Ramona'nın gönlünü kazanmanın yollarını araştırırken, kızın süper güçlere sahip yedi eski sevgilisini yenmek zorunda kalacaktır.

Kategori: Aksiyon, Komedi, Fantastik

Süre: 112 dak.

7.5 IMDB Puanı 10490 İzlenme
Sausage Party
6.1
2016

Bir sosisin kendi varlığı hakkındaki gerçekleri keşfetme hikayesi. Raftan düşen kahraman sosisimiz ve arkadaşlarının rafa geri dönüşlerini anlatan filmin yönetmen koltuğunda Greg Tiernan ve Conrad Vernon oturuyor. Seslendirmeleri Kristen Wiig, James Franco, Salma Hayek, Seth Rogen, Jonah Hill, Michael Cera gibi sinema dünyasının ünlü isimleri üstleniyor. | Gönderen: Revengeance

Kategori: Animasyon, Macera, Komedi

Süre: 89 dak.

6.1 IMDB Puanı 25616 İzlenme