Oyuncu

Eoin Macken

I Used to Be Famous
6.9
2022

Eskiden bir grubun parçası olan Vince, şimdi tek başına çaresiz bir şekilde kendi solo albümünü çıkarmaya çalışır. Onun hayatı, inanılmaz bir ritim yeteneğine sahip otistik bir davulcu olan Stevie ile tesadüfen tanışmasıyla değişir. Birlikte müziğin gücüyle benzersiz bir bağ oluştururlar.

Kategori: Komedi, Dram, Müzik

Süre: 104 dak.

6.9 IMDB Puanı 1933 İzlenme
The Cellar
5.2
2022

Kırsal kesimde bulunan bir eve taşınan Keria Wood’ın kızı, evin bodrum katında gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Olayı araştırması üzerine Keria, evlerinin eski ve güçlü bir varlığın kontrolünde olduğunu öğrenir. Keire, aile üyelerinin ruhlarını sonsuza dek kaybetmek istemiyorsa, varlıklar yüzleşmek zorunda olduğunu keşfeder.

Kategori: Korku

Süre: 94 dak.

5.2 IMDB Puanı 8175 İzlenme
Till Death
5.8
2021

Emma, ölü kocasına kelepçelenmiş bir şekilde bir odada hapis kalır. Bu durum intikam planının bir parçasıdır. Şimdi ise Emma, gelmek üzere olan iki kiralık katil odaya varmadan önce kelepçeden kurtulmalıdır.

Kategori: Gerilim

Süre: 88 dak.

5.8 IMDB Puanı 19400 İzlenme
Killing Jesus
4.6
2015

Nasıralı İsa'nın yaşamı ve hizmeti, idamına yol açan ve dünyayı sonsuza dek değiştiren sismik sosyal ve politik olaylara maruz kaldı.

Kategori: Biyografi, Dram, Tarih

Süre: 132 dak.

4.6 IMDB Puanı 499 İzlenme
The Forest
4.8
2016

Genç bir kadın olan Sara, kayıp kız kardeşini bulmak için korku dolu Aokigahara'da bir yolculuğa hazırlanmaktadır. Çevredekilerin uyarısını dikkate almayan Sara, kardeşinin başına gelenleri öğrenmek istese de bilmediği bir şey vardır. Orman, bir sonraki misafiri öldürmeyi bekleyen kızgın ruhlarla doludur. Kaynak: filmloverss | Gönderen: Themis

Kategori: Korku, Gizem, Gerilim

Süre: 93 dak.

4.8 IMDB Puanı 5564 İzlenme
Resident Evil: The Final Chapter
5.5
2017

The Red Queen insan ırkını kökünden yok edecek bir planın peşindedir ve Alice, Jill, Claire, Leon, Ada ve Wesker bu tehlikeyi önleyebilmek için acil bir şekilde The Hive'a ulaşmak mecburiyetindedir. Sinema tarihinin uzun soluklu serilerinden Resident Evil'ın son devam filmi olan yapımın yönetmen koltuğunda bir defa daha Paul W.S. Anderson'ı görüyoruz. Oyuncu kadrosundan açıklanan tek isim ise Milla Jovovich oldu.

Kategori: Aksiyon, Korku, Bilim Kurgu

Süre: 107 dak.

5.5 IMDB Puanı 11339 İzlenme
Close
5.7
2019

Sam, çatışmalara alışkın özel bir korumadır. Müşterisi olan vâris, saldırganların hedefi haline gelince hem onu korumak hem de ona kendini korumayı öğretmek zorundadır.

Kategori: Aksiyon, Dram, Gerilim

Süre: 94 dak.

5.7 IMDB Puanı 2972 İzlenme
Centurion
6.3
2010

M.S. 117... Roma İmparatorluğu Mısır'dan İspanya'ya kadar, Doğu'da da Karadeniz'e kadar genişlemiştir. Fakat Kuzey Britanya'da fetihler gerilla taktikleriyle yenilmez bir düşman haline gelen Pict'ler tarafından durdurulmuştur. Romalılar'ın İngiltere'yi işgali sırasında geçen film, Pict saldırısında geriye kalan son savaşçı Quintus Dias adında bir adamın öyküsünü anlatıyor. General Virilus'un efsanevi 9. Lejyonuna katılan genç adam, Pict ırkını ve liderleri Gorlacon'ı yer yüzünden silmek için ordusuyla beraber kuzeye doğru gitmeye başlar.

Kategori: Aksiyon, Dram, Tarih

Süre: 97 dak.

6.3 IMDB Puanı 7015 İzlenme