Oyuncu

Zachary Coffin

Mission Majnu
8.1
2023

1970'lerde, gizli görevdeki bir Hintli casus, Pakistan'ın kalbindeki gizli bir nükleer silah programını ortaya çıkarmak için ölümcül bir görev üstlenir.

Kategori: Aksiyon, Dram, Tarih

Süre: 129 dak.

8.1 IMDB Puanı 5662 İzlenme
Baby
7.9
2015

Ülke terörist güçler tarafından sürekli olarak tehdit edilmektedir. Hem bu tehditler hem de saldırılar hükümet tarafından püskürtülse de, halkın geneli hiçbir şeyden haberdar değildir. Hintlilerin kendi aralarındaki çatışmalar da sürmekte, ama halk buna alışık olduğu için umursamamakta, daha ciddi saldırılar içinde polis ve askere güvenmektedir. Hint halkının gözünde tüm bu kişiler birer kahramandır çünkü ülkelerini, kendi hayatlarını tehlikeye atacak kadar çok sevmektedirler.Ajay da bu polis güçlerinde görev yapan memurlardan biridir. Polis gücünün terör saldırılarına karşı oluşturduğu İstihbarat Bürosu’nda görev yapmaktadır. Araştırmalarını sürdürürken fark ettiği şey onu dehşete düşürür. Ülkenin en önemli merkezlerine yapılması planlanan bir saldırıyı öğrenmiştir. Üstelik bunu planlayan kişi, görülebilecek en zeki ve çılgın liderlerden biridir. Polis gücü artık çok daha sert bir mücadelenin içine girmiştir.

Kategori: Aksiyon, Suç, Gerilim

Süre: 159 dak.

7.9 IMDB Puanı 6248 İzlenme
Tiger Zinda Hai
5.9
2017

Bir grup Hintli ve Pakistanlı hemşire Irak'ta militan Abu Usman tarafından rehin alındığında, Hint İstihbaratı (RAW), eski Pakistan istihbarat ajanı Zoya ile kaçtıktan 8 yıl sonra münzevi ajan Tiger'ın izini sürüyor. İnsanlık adına güçlerini birleştiren Tiger ve Zoya, RAW ve ISI ajanlarından oluşan bir ekibin hemşirelerin mahsur kaldığı hastaneye gizlice girmesine öncülük eder.

Kategori: Aksiyon, Macera, Gerilim

Süre: 161 dak.

5.9 IMDB Puanı 1267 İzlenme
Brothers
6.4
2015

Kardeşler, yönetmenliğini Karan Malhotra'nın yaptığı, yapımcılığını Karan Johar'ın, Dharma Productions'ın yanı sıra Lionsgate Films ve Endemol India'nın da üstlendiği yeni bir Hint filmi. [6] Film, 2011 Hollywood filmi Savaşçı'nın resmi bir yeniden yapımıdır.

Kategori: Aksiyon, Dram, Spor

Süre: 156 dak.

6.4 IMDB Puanı 2191 İzlenme
The Second Best Exotic Marigold Hotel
6.5
2015

En İyi Egzotik Marigold Oteli'nde sadece tek bir boş yer kaldığı için - iki yeni gelen için oda sıkıntısı çekiyor - Sonny, yayılmacı ikinci bir otel açma hayalini sürdürüyor.

Kategori: Komedi, Dram, Romantik

Süre: 122 dak.

6.5 IMDB Puanı 640 İzlenme
The Ashram
5.1
2018

Kuşkucu bir insan olan Jamie, aldığı şifreli bir mesajla, kayıp kız arkadaşının izini bulmak için Hint Himalayaları'na gider. Burada, garip güçlere sahip bir gurubun öncülüğünde gizli bir topluluk keşfeder. Bu grubu araştırdıkça, başka bir boyuta açılan bir kapı olduğunu öğrenecektir.

Kategori: Dram, Fantastik, Gizem

Süre: 89 dak.

5.1 IMDB Puanı 2022 İzlenme
Parmanu: The Story of Pokhran
7.6
2018

Hindistan'da gerçekleştirilen gizli nükleer çalışmaların yapıldığı bir askeri üste meydana gelen olaylar konu alınıyor. Çalışmalar sırasında büyük bir çatışma çıkacaktır.

Kategori: Aksiyon, Dram, Tarih

Süre: 129 dak.

7.6 IMDB Puanı 2033 İzlenme
Mary Kom
6.8
2014

Mary aşırı mücadeleci, iradeli ve tutkuludur. Kendini tam olarak boksa adamıştır. Fakat erken yaşlarda ev hayatı da basit değildir, epey yoksul bir ailesi bulunmaktadır ve buradaki ihtiyaçları da karşılaması gerekmektedir. Hem evi için hem de spor için lüzumlu olan malzemeleri sağlamakta uzun zaman sıkıntı yaşamıştır. Daha sonra sporda ilerler ve bir boks maçı yapıp ailesine para götürebileceğini fark eder.

Kategori: Aksiyon, Biyografi, Dram

Süre: 122 dak.

6.8 IMDB Puanı 4004 İzlenme
Drive
3.1
2019

Meşhur bir hırsız; özenle hazırlanmış, kendi kirli sırları olan yetkililerin de dâhil olduğu bir dalavere içeren büyük soygun için bir sokak yarışçısıyla ittifak kurar. - Gönderen: Floki47

Kategori: Aksiyon, Suç, Gerilim

Süre: 147 dak.

3.1 IMDB Puanı 1968 İzlenme
Bangistan
4.5
2015

Rakip dinî hizipler tarafından aynı ölümcül uluslararası misyona gönderilen iki adamın ele avuca sığmaz maskaralıkları, onları eğlenceli bir şekilde yoldan çıkarır.

Kategori: Komedi, Dram

Süre: 135 dak.

4.5 IMDB Puanı 1103 İzlenme