Oyuncu

Mel Brooks

Paws of Fury: The Legend of Hank
5.7
2022

Hikaye hain kedi savaş ağasının çöp kutusu haline gelen bir kasabayı kurtarmak için mücadele eden bölük pörçük genç köpek etrafında döner.

Kategori: Animasyon, Aksiyon, Komedi

Süre: 98 dak.

5.7 IMDB Puanı 6668 İzlenme
The Little Rascals
6.3
1994

He-Man ''Kadınlardan Nefret Erkekler Kulübü''nün sahibi olan ve yaşları 5 ila 8 arasında değişen bir grup sevimli çocuğun maceralarını anlatan gerçektende çok sevimli bir film!

Kategori: Komedi, Aile, Romantik

Süre: 82 dak.

6.3 IMDB Puanı 15341 İzlenme
Spaceballs
7.1
1987

Yıldız Savaşları ve Yaratıklardan, Uzay Yolu ve Maymunlar Gezegeni'ne kadar birçok filme atıfta bulunan, bilim kurguyu selamlayan bu şamatalı filmde, Korkusuz Lone Starr (Bill Pullman) ve onun yarı insan yarı köpek yardımcısı Barf (John Candy) prenses Vespa'yı (Daphne Zuniga) kötü Dark Helmet'in (Rick Moranis) ellerinden kurtarmak için zamana karşı yarışmaktadır... |

Kategori: Macera, Komedi, Bilim Kurgu

Süre: 96 dak.

7.1 IMDB Puanı 4143 İzlenme
Robots
6.4
2005

Rodney,genç bir mucitdir.Tek hayali,idolü Koca Kaynak ile robotların hayatını kolaylaştıracak icatlar yapmaktır.18 yaşına geldiğinde hayalini gerçeklerştirmek için Robot Şehri'ne doğru yola çıkar.Fakat Robot şehrine vardığında gördükleri beklentilerinden çok farklı olur. Amacına ulaşması tahmin ettiğinden daha zor olacaktır Rodney Dibibakır bir küçük şehir robotudur... Hayatı boyunca idolü olan muhteşem mucit Koca Kaynak ile tanışmayı hayal etmiştir. Rodney?nin Yaradılıştan sahip olduğu icat etme ve farklılıklar yaratma yeteneği 18 yaşına girdiği gün onu Robot şehrine doğru yola çıkmaya zorlar. Tek hayali Koca Kaynak ile beraber çalışıp yepyeni ve robotların hayatlarını kolaylaştıracak icatlar yapmaktır. Robot şehrine vardığında gördükleri Rodney?nin beklentilerinden çok farklıdır. Ve amacına varması tahmin ettiğinden biraz daha zor olacaktır. Şehirde yolunu bulmaya çalışırken bir grup ayaktakımından robotla tanışır. Bunların arasında Çamurluk adındaki sevimli ve paslı robot ve onun küçük kız kardeşi Piper ile tanışır tanışmaz iyi arkadaş olur. Rodney zorba bir hükümdar olan Dişli?nin şeytani bir plan yaptığını fark eder ve hem idolünü hem de robotların geleceğini korumaya karar verir. Vücutları paslı ve yürekleri ışıl ışıl arkadaşları robotların hangi maddeden yapılmış olurlarsa olsunlar yine de pırıl pırıl olabileceklerini kanıtlamaya karar verir. | Gönderen: Sinigami -->

Kategori: Animasyon, Macera, Komedi

Süre: 91 dak.

6.4 IMDB Puanı 3673 İzlenme
Robin Hood: Men in Tights
6.7
1994

Robin Hood, Haçlı Seferleri'nden yurduna döndüğünde, Prens John'un İngiltere'nin yönetimini ele geçirmiş olduğunu görür. Robin, ona karşı mücadele etmek için kendi gibileri bir araya toplar ve harekete geçer.

Kategori: Macera, Komedi, Müzikal

Süre: 104 dak.

6.7 IMDB Puanı 3566 İzlenme
Mr. Peabody & Sherman
6.8
2014

Bay Peabody bir titan, mucit, bilim adamı, gurme, iki Olimpik madalya sahibi ve dahi…kimi zaman ise yalnızca köpektir. En dahice keşfini kullanarak, yani WABAC makinasını, Bay Peabody ve evlatlık edindiği oğlu Sherman, dünyayı değişten olayları görerek zamanda yolculuk eder ve zamanın en önemli karakterlerinden bazıları ile iletişime geçer. Ancak Sherman zamanda yolculuğun kurallarını ihlal edince, iki kahramanımız kendilerini tarihi düzeltip geleceği kurtarma yarışında bulurlar, ki bu sırada Bay Peabody en büyük zorluğu yaşamaktadır – ebeveyn olmak.

Kategori: Animasyon, Macera, Komedi

Süre: 92 dak.

6.8 IMDB Puanı 8006 İzlenme
Look Who's Talking Too
4.6
1991

Şimdi konuşan bebek Mikey'nin küçük bir kız kardeşi var. Üstelik de, Mikey tam Mollie'yi ideal baba olarak gördüğü James'le bir araya getirmişken. Bebek Julie doğumu ile, Mikey de kendini pabucu dama atılmış bir çocuk gibi hissetmeye başlıyor ve komik olaylar ailenin peşini bırakmıyor.

Kategori: Komedi, Aile, Romantik

Süre: 81 dak.

4.6 IMDB Puanı 3396 İzlenme
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation
6.3
2018

Mavis, lüks bir canavar gemisinde bir aile yolculuğu ayarlayarak Dracula'ya sürpriz yapar. Tatil sayesinde Dracula otelden başını kaldırıp biraz nefes alabilecektir. Dracula'nın arkadaşları da bu geziye katılmaya karşı koyamaz. Canavarlar, canavar voleybolundan devasa büyüklükteki büfelere ve egzotik gezilere kadar gemi gezisinde sunulan bütün eğlencelerle günlerini gün ederler. Ama işler Dracula'nın geminin ilgi çekici ancak tehlikeli kaptanına aşık olmasıyla beraber değişir. Aile, arkadaşlar ve tomurcuklanan bir romantizmi dengede tutmak, en güçlü vampir için bile çok fazla olabilir.

Kategori: Animasyon, Macera, Komedi

Süre: 97 dak.

6.3 IMDB Puanı 14107 İzlenme
Hotel Transylvania 2
6.6
2015

Hotel Transylvania; yepyeni, canavarlarla dolu bir komedi ile tekrar dönüyor. Serinin 2.filminde Hotel Transylvania için nihayet her şey yolunda gitmeye başlamıştır. Dracula, sadece canavarlar kabul eden kuralını gevşetmiş ve otelin kapılarını insanlara da açmıştır. Fakat kapalı kapıların ardında Dracula; yarı-insan, yarı-vampir torunu Dennis'in vampir gibi davranmadığından kaygı duymaktadır. Kızı Marvis ve damadı Johnny'nin yokluğunu da fırsat bilen Dracula; Frank, Murray, Wayne ve Griffin'i yanına alarak Dennis'e nasıl canavar olacağını öğretmeye karar verir. Fakat Drac'ın babası Vlad'in bundan böyle insanları da ağırlayan oteli ziyaret etmeye karar vermesi büyük torunun safkan vampir olmadığını öğrenmesiyle işler iyice karışır.

Kategori: Animasyon, Macera, Komedi

Süre: 89 dak.

6.6 IMDB Puanı 16558 İzlenme
History of the World: Part I
6.8
1981

Mel Brooks'un kahkahadan kırıp geçiren tarzı ile, dünyanın varoluşundan bu yana meydana gelen olayların gerçekte nasıl olduğuna bu muhteşem filmde tanık olacaksınız! Mel ve ekibinin bu mükemmel komedisinde, 2001: A Space Odyssey filminin unutulmaz sahnelerinden, Roma İmparatorluğu'nun ardındaki gerçeklere (Brooks'un Ceaser'ın sarayında komedyen bir filozofu canlandırdığı), Fransız İhtilalinden (Brooks'un Kral XVI. Louis olarak hüküm sürdüğü) İspanyol Engizisyonu'na kadar (gösterişli şarkılar ve danslarla birlikte rahipler ve su balesi yapan rahibeler) kahkaha dolu dakikalar sizleri bekliyor.

Kategori: Komedi, Tarih, Müzikal

Süre: 92 dak.

6.8 IMDB Puanı 4074 İzlenme