Oyuncu

Martin Short

Beauty and the Beast: A 30th Celebration
6.8
2022

Klasik hikayeden ilham alan yepyeni setler ve kostümlerle daha önce hiç görülmemiş canlı müzik performansları içerir, hem saygı sunmak, hem de ikonik hikayeye katkıda bulunmak için yapılmıştır. Kaynak:imdb

Kategori: Animasyon, Macera, Aile

Süre: 87 dak.

6.8 IMDB Puanı 4536 İzlenme
Legends of Oz: Dorothy's Return
5
2014

Dorothy kasırga sonrası Kansas'ta uyanır, ancak eski arkadaşları Korkuluk, Aslan, Teneke Adam ve Glinda'yı yeni sinsi kötü adam Jester'dan kurtarmaya çalışmak için Oz'a geri fırlatılır. Baykuş bilge, Mareşal Ebegümeci, Çin Prensesi ve römorkör Tugg, Emerald City'de düzeni ve mutluluğu yeniden sağlamak için Oz'un renkli manzarasında son büyülü yolculuğunda Dorothy'ye katılır.

Kategori: Animasyon, Macera, Aile

Süre: 88 dak.

5 IMDB Puanı 756 İzlenme
The Santa Clause 3: The Escape Clause
4.7
2006

Artık Noel Baba ve Bayan Claus, Kuzey Kutbu'nu sorunsuz bir şekilde çalıştırdığına göre, Efsanevi Figürler Danışmanı Noel Arifesinde acil bir toplantı düzenledi! Kötü Jack Frost tatili devralmak için sorun çıkarıyor! Bu yüzden oyuncak fabrikasını sabote etmek için bir plan başlatır ve Scott'ı az bilinen Kaçış Maddesini çağırmaya ve asla Noel Baba olmamasını dilemeye zorlar.

Kategori: Macera, Komedi, Aile

Süre: 97 dak.

4.7 IMDB Puanı 792 İzlenme
Treasure Planet
7.1
2002

Çocukluğundan bu yana uzay maceralarına hayran olan Jim Hawkins,her zaman uyuduğunda okuduğu define adası adlı masala hayrandır.Bir gün bir uzay gemisinden evlerine inen ihtiyar bir adam,jime bir emanet verir.Jim e bunu korumasını söyler.JİM emaneti açar ve define gezegenini keşfedr. Üvey babasıyla beraber yola çıkarlar.Jim orada yeni dostlar,maceralar,yaşayacaktır.

Kategori: Animasyon, Macera, Aile

Süre: 95 dak.

7.1 IMDB Puanı 6490 İzlenme
Three Amigos!
6.5
1987

Sessiz film döneminde three amigos adı ile çevirdileri filmler bir dönem iş yapmış üç aktör işsiz kalmışlardır. Bu arada Meksika'nın bir köyünde El Guapo isimli haydut ortalığı haraca bağlamış ve terör estirmektedir. El Guopa'dan bıkan köy halkı tüm paralarını birleştirerek onu yok etmek için kiralık silahşör tutmaya karar verirler. Sinema'da gördükleri üç silahşörü gerçek sanan köy halkı mektup yazarak iş tekliflerini iletirler. Gelen teklifi bir film sanan üç silahşör köye gider. Ancak bir süre sonra onlar olayın ciddiyetini, köy halkı da onların beceriksizliğini anlar. Yine de pes etmeyen üç silahşör El Guopa'yı alt etmek için planlarını yaparlar.

Kategori: Komedi, Western

Süre: 104 dak.

6.5 IMDB Puanı 3972 İzlenme
The Spiderwick Chronicles
6.5
2008

Grace ailesinin (Jared, ikiz kardeşi Simon, kızkardeşi Mallory ve anneleri) New York’tan kalkıp büyük büyük amcaları Arthur Spiderwick’in sahibi olduğu artık harabeleşmiş eski ve yıkık dökük malikaneye taşınmalarıyla birlikte tuhaf olaylar zinciri baş gösterir. Malikanede tuhaf birtakım yaratıklar görünmekte, beklenmedik kazalar meydana gelmektedir. Üstelik bu tuhaf ve gizemli olayların mantıklı bir açıklaması yoktur. Neler olup bittiğini çözmek için harekete geçen üç kardeş, Spiderwick malikanesi ve içindeki yaratıklarla ilgili olağanüstü gerçeğin üzerindeki gizem perdesini kaldırmak için araştırmalara başlarlar.

Kategori: Aksiyon, Macera, Dram

Süre: 96 dak.

6.5 IMDB Puanı 8427 İzlenme
Mars Attacks!
6.4
1997

DIGITURK | 23.06.2017 Dünyaya saldırmanın zevkli olacağı fikri için düşünce birliğine varmış görünen marslılar eğlence yaşamak için dünyadaki bütün binaları yıkmakta ve üstelik onlarla fotoğraf bile çektirmektedirler. Bu çılgın, büyük kafalı uzaylı yaratıkları biri durdurmazsa dünyayı yerle bir edeceklerdir!!

Kategori: Komedi, Bilim Kurgu

Süre: 106 dak.

6.4 IMDB Puanı 3472 İzlenme
Madagascar 3: Europe's Most Wanted
6.8
2012

Bütün dünyada belkide sevilen en güzel animasyon filmlerinden biris olan madagaskar sizleri daha fazla güldürmek ve eğlendirmek için üçüncü filmiyle geliyor. Son senelerde her animasyon filmi gibi bu filminde Üç Boyutlu olması muhtemel. Dört sevimli arkadaşımız olan alex, melman, gloria ve marty new york?a dönmek için gene bir gayret içerisindedirler. Bu sefer bir sirke katılırlar ve sirk ile beraber gezmeye tozmaya başlarlar. Ama sirkte başlarına geleceklerinden haberleri yoktur.

Kategori: Animasyon, Macera, Komedi

Süre: 95 dak.

6.8 IMDB Puanı 7369 İzlenme
Kaze tachinu
7.7
2014

“Hayaller, içlerinde bir doz çılgınlık barındırır ve bu tür bir zehir gizlenmemelidir. Fazla güzel bir şeye özlem duymak seni bitirebilir. Güzele yönelmenin de bir maliyeti olabilir.”

Kategori: Animasyon, Biyografi, Dram

Süre: 126 dak.

7.7 IMDB Puanı 7402 İzlenme
Innerspace
6.8
1987

Jack Putter, bugün kendini komik hissediyor. Gününü 25 saat yaşayan bu hastalık hastası için hiçbirşey yeni değildi. Fakat yeni olan bir şey vardı. Jack birşeyler duyuyordu. "Bana sahip oluyorlar" diye ağlıyordu. Jack birşeyler duyuyordu. ?Jack'in duyduğu ses Tuck Pendleton'a aitti. Gizli bir minyatürleşme projesi yolunda gitmemiş ve yanlışlıkla Jack'in içine enjekte edilmiştir.

Kategori: Aksiyon, Macera, Komedi

Süre: 120 dak.

6.8 IMDB Puanı 2572 İzlenme