Film Arşivi

Tüm Filmler
Le visiteur du futur
5.9
2023

In a devastated future, the apocalypse threatens the Earth. The last hope lies with a man capable of time travel. His mission: to return to the past and change the course of events. But the time police hunts him down in every era. A race against time begins for the Visitor from the Future...

Kategori: Aksiyon, Macera, Komedi

Süre: 105 dak.

5.9 IMDB Puanı 149 İzlenme
El Último Vagón
7
2023

Georgina is a teacher determined to make a difference in the lives of the children she educates in the classroom of a wagon school in rural Mexico.

Kategori: Komedi, Dram, Aile

Süre: 95 dak.

7 IMDB Puanı 470 İzlenme
Året jag slutade prestera och började onanera
5.2
2022

Ambitious overachiever Hanna just needs one more kid before her life is perfect. Instead, her baby daddy unexpectedly dumps her. Suddenly, she finds herself without a place to live, job or family. With every fiber of her being set for victory, Hanna refuses to give up and decides to win him back. But to get there means having to win something much more important, love and desire for herself and who she is.

Kategori: Komedi, Dram

Süre: 98 dak.

5.2 IMDB Puanı 581 İzlenme
Blood & Gold
7
2023

Heinrich, kızına kavuşmak için her şeyi göze alan bir asker kaçağıdır. Kızına kavuşmak için yola çıktığı sırada, SS birlikleri onun peşine düşer. SS birliği, Heinrich'i ağaca asılı bir halde bırakır. Ölümle burum buruna gelen Heinrich, Elsa adında bir çiftçi tarafından kurtarılır. Ortak düşmanlarına karşı adaleti sağlamak için birlikte hareket etmeye karar veren Heinrich ve Elsa, bu sırada Yahudilere ait olan bir hazineyi bulmak için zorlu bir maceraya atılır.

Kategori: Aksiyon, Komedi, Dram

Süre: 100 dak.

7 IMDB Puanı 1433 İzlenme
Hammerharte Jungs
0
2023

Two best friends try to make it through high school while dealing with embarrassing new urges — and their very inconvenient feelings for each other.

Kategori: Komedi

Süre: 102 dak.

0 IMDB Puanı 1317 İzlenme
Blood Relatives
5.6
2022

A vampire's loner lifestyle is thrown into disarray when a teenager shows up claiming to be his daughter, and she's got the fangs to prove it. On a road trip across America's blacktops, they decide how to sink their teeth into fam...

Kategori: Komedi, Korku

Süre: 88 dak.

5.6 IMDB Puanı 615 İzlenme
Wanda Sykes: I'm an Entertainer
5.8
2023

The comic shares details about her life, from the challenges of raising Gen Z teens to the dilemmas of being a liberal in a charged political climate.

Kategori: Belgesel, Komedi

Süre: 60 dak.

5.8 IMDB Puanı 356 İzlenme
The Amazing Maurice
6.2
2023

Muhteşem Maurice, şehirde hayatına alışık serseri bir kedidir ve para kazanacağı bir düzenbazlık planı vardır. Bunun için bulduğu şapşal kavalcıyı ve kavalcıya ait bir fare sürüsünü kullanacaktır. Planını uygulayacağı “Kötü Şans” kasabasına vardıklarında onları büyük bir sürpriz beklemektedir.

Kategori: Animasyon, Macera, Komedi

Süre: 93 dak.

6.2 IMDB Puanı 1061 İzlenme
Kathal: A Jackfruit Mystery
7.4
2023

When two prized jackfruits disappear from a politician's garden, a spirited cop's investigation takes an unexpected turn as she digs for the truth.

Kategori: Komedi, Suç, Dram

Süre: 115 dak.

7.4 IMDB Puanı 1625 İzlenme
White Men Can't Jump
2.5
2023

Kült hâline gelmiş olan filmin bu modern versiyonunda, eskiden basketbol yıldızı olan ama sakatlanmaları sebebiyle kariyerinde hız kaybeden Jeremy, bir zamanlar umut vadeden bir basketbolcuyken kendi geleceğini sabote eden Kamal'la gönülsüzce iş birliği yapar. Pek de sağlam olmayan ilişkilerle, finansal baskılarla ve içsel mücadelelerle boğuşan bu zıt karakterli sokak basketbolcuları, hayallerine kavuşmayı son bir kez denemek için güçlerini birleştirir.

Kategori: Komedi, Dram, Spor

Süre: 0 dak.

2.5 IMDB Puanı 867 İzlenme