Film Arşivi

Tüm Filmler
An Action Hero
7.7
2022

Genç ve karizmatik bir adam olan Maanav (Ayushmann Khurrana), aynı zamanda son derece ünlü bir Bollywood yıldızır. Yer aldığı birçok film sayesinde başta ülkedeki gençler olmak üzere birçok insanın adeta kahramanı olmayı başarmış olan Maanav, genellikle aksiyon filminde boy göstermiş ve bu filmler sayesinde ününü yakalamayı başarmıştır. Her geçen gün bu popülerliğine popülerlik katan genç adam, aynı zamanda hayatın gerçekliklerinden de uzaklaşmaya başlamıştır. Ancak kısa süre sonra bu gerçekler, Maanav’ın karşısına bir kapı gibi çıkacaktır.Maanav’ın böylesine popülerlik kazanması, her ne kadar beraberinde hayranlarını da getirirken; aynı zamanda genç adamın kendisine bazı düşmanlar edinmesine de neden olmuştur. Bu düşmanlardan biri olan, Mandothi köyünün belediye meclis üyesi Bhoora Solanki (Jaideep Ahlawat) isimli kötü niyetli bir adam; günün birinde Maanav’a büyük bir komplo kurar. Bunun ardından adı bir katil olarak duyulan Maanav, masumiyetini kanıtlayabilmek adına her şeyi göze alacaktır.

Kategori: Aksiyon, Komedi, Suç

Süre: 130 dak.

7.7 IMDB Puanı 2033 İzlenme
Sharp Stick
4.8
2022

Sarah Jo, annesi ve kız kardeşiyle Hollywood'un kenar mahallelerinde yaşayan 26 yaşında saf bir gençtir. O sadece görülmek istiyor. Eski işvereniyle bir ilişki yaşamaya başlayınca kendini cinsellik, kayıp ve güç üzerine bir eğitimin içine sokar.

Kategori: Komedi

Süre: 92 dak.

4.8 IMDB Puanı 2552 İzlenme
Darby Harper Wants You to Know
5.6
2022

Darby Harper, genç bir kızken ölüme yakın bir deneyim yaşadıktan sonra ölü insanları görme yeteneği kazanır. Sonuç olarak, içine kapanır ve lisedeki akranlarından uzaklaşır. Artık hayatını dünyada bitmemiş işleri olan yalnız ruhlara danışmanlık yaparak geçirir. Ancak okulun en seçkin kızı Capri beklenmedik bir şekilde saç düzleştirme kazasında ölünce, durum değişir. Capri ölmeseydi birkaç güç içinde 17. doğum güünü partisi olacaktı. Bunun iptal edilmesini istemeyen Capri, Darby ile iletişim kurarak ona, arkadaşlarını planlandığı gibi partiye devam etmeye ikna etmesi için yalvarır. Ancak bunu yapabilmek için popüler olması gerekiyor. Bu, Darby'nin yaşayanlar arasında yaşama şansı olabilir mi?

Kategori: Komedi, Dram, Fantastik

Süre: 100 dak.

5.6 IMDB Puanı 3117 İzlenme
You People
5.5
2023

You People; Los Angeles’da Ezra adındaki Yahudi bir kişinin, şehrin farklı bir bölgesinde yaşayan ve ailesi Müslüman olan Amira adlı Siyah bir kadına âşık olmasıyla başlıyor. Farklı kültürlerde yetişseler de çiftin ilişkileri pürüzsüzdür; ta ki ebeveynleri de resme dâhil olana kadar...

Kategori: Komedi, Romantik

Süre: 117 dak.

5.5 IMDB Puanı 3066 İzlenme
Dhamaka
7.6
2022

Biri sokakların kurdu bir üçkâğıtçı, diğeri ise büyük bir şirketin zengin vârisi. Şans eseri birbirine benzeyen bu iki yabancı, aynı kadının kalbini kazanmak için rekabet eder.

Kategori: Aksiyon, Komedi, Gerilim

Süre: 144 dak.

7.6 IMDB Puanı 3484 İzlenme
Natale a tutti i costi
5.7
2022

Heartbroken that their children no longer want to spend time with them, two parents fake an inheritance to bring the family together for Christmas.

Kategori: Komedi

Süre: 90 dak.

5.7 IMDB Puanı 1520 İzlenme
Alkhallat+
7.1
2023

Bu dört hikaye, bir düğünü mahveden lastik hırsızlarından ölen bir arkadaşının sırrını çılgınca gömmeye çalışan bir adama kadar hile ve aldatmacayı keşfediyor.

Kategori: Komedi, Dram, Gizem

Süre: 118 dak.

7.1 IMDB Puanı 4076 İzlenme
The Simpsons in Plusaversary
5.1
2021

Follows The Simpsons" as they host a Disney+ Day party with friends from across the service, everyone is on the list - except Homer.

Kategori: Animasyon, Kısa, Komedi

Süre: 5 dak.

5.1 IMDB Puanı 4142 İzlenme
Save the Cinema
6.6
2022

The story of Liz Evans from Carmarthen, Wales, who campaigned to save the Lyric Cinema in 1993.

Kategori: Komedi, Dram

Süre: 109 dak.

6.6 IMDB Puanı 2664 İzlenme
Disconnect: The Wedding Planner
0
2023

After falling victim to a scam, a desperate man races the clock as he attempts to plan a luxurious destination wedding for an important investor.

Kategori: Komedi, Romantik

Süre: 106 dak.

0 IMDB Puanı 2162 İzlenme