Film Arşivi

Tüm Filmler
Snag: Chapter One
4
2023

An Australian lone wolf's quiet existence is shattered when he learns that the woman he once loved and thought was dead is alive and held captive by ruthless gangsters. Now, to take on this dangerous criminal organization, he must...

Kategori: Aksiyon, Gizem, Gerilim

Süre: 83 dak.

4 IMDB Puanı 139 İzlenme
Tin & Tina
6.5
2023

After a tragic abort, Lola and her husband Adolfo adopt Tin and Tina, two lovely albino brother and sister with an ultra-catholic education that makes them interpret Holy Bible verbatim.

Kategori: Korku, Gizem, Gerilim

Süre: 119 dak.

6.5 IMDB Puanı 1362 İzlenme
The Matchmaker
5.2
2023

Olivia, çalışmak ve hayatının kontrolünü eline almak için sıkı çalışırken, aynı zamanda hayatının aşkını bulmak için arayış içindedir. Olivia'nın arkadaşı, Gail, ona ev arkadaşı aramak için bir arama şirketi önerir. Olivia, arkadaşı Gail'in önerisine uyarak arama şirketine başvurur ve burada aradığı şeyi bulur. Burada, hem arkadaş aradığını hem de hayatının aşkını aradığını fark eder. Olivia, arama şirketinde tanıştığı ve kendisine yardım eden, arama şirketinin sahibi, Isabelle ile arkadaş olur. Isabelle, Olivia’ya bir arama konsültantı olarak çalışmasını önerir. Olivia bu teklifi kabul eder ve Isabelle ile birlikte başka insanların hayatlarına dokundurmak için çalışmaya başlar. Olivia, Isabelle’in ışığında, insanların hayatlarını değiştirmek için arama şirketinin arkasındaki daha büyük bir hikayeye karışır. Olivia, arama şirketinin sırlarının anahtarını bulur ve insanların hayatlarını değiştirmek için umut dolu bir gelecek yakalar.

Kategori: Dram, Gizem, Gerilim

Süre: 81 dak.

5.2 IMDB Puanı 1704 İzlenme
Scream VI
7
2023

Scream VI, Hayalet Maskeli cinayetlerinden kurtulduktan sonra Woodsboro kasabasını geride bırakıp New York'ta yeni bir hayata başkayan dört kişinin hayatına odaklanıyor. Son Hayalet Maskeli cinayetlerinin ardından, hayatta kalan dört kişi, artık hayatlarında yeni bir sayfa açmak ister ve bu amaçla Woodsboro kasabasından ayrılır. New York'ta kendilierine yeni bir düzen kuran dört kişi, her ne kadar kasabayı arkalarında bırakmış olsalar da maskeli katilden kurtulmayı başarabilecekler midir?

Kategori: Korku, Gizem, Gerilim

Süre: 122 dak.

7 IMDB Puanı 17615 İzlenme
The Tutor
5.1
2023

Doğu Yakası'nın zengin seçkinleri için talep gören bir öğretmen olan Ethan, New York'un ücra bir malikanesinde bir milyarderin Jackson adlı oğluna ders vermek için yüksek maaşla anlaşır. Ancak kolay olması gereken görev, öğrencinin en karanlık sırlarını açığa çıkarmakla tehdit eden rahatsız edici saplantısıyla karmaşık hale gelir.

Kategori: Gizem, Gerilim

Süre: 92 dak.

5.1 IMDB Puanı 1542 İzlenme
Vanishing
5.2
2022

Fransız adli tıp uzmanı Alice Launey, çalışmalarını sunmak için Seul'e gelir. Bir cinayet davasında yardımını isteyen bir dedektif olan Jin-Ho ile tanışacaktır. Ağ ticaretine kapılarak korkularıyla yüzleşmesi gerekiyor.

Kategori: Suç, Dram, Gizem

Süre: 88 dak.

5.2 IMDB Puanı 2192 İzlenme
Post Mortem
5.5
2022

94. Oscar Ödülleri'nde (2022) En İyi Uluslararası Film dalında Macaristan'ın adayı olan Post Mortem, Alman askeri Tomás'ın (Viktor Klem) 1918'de, I. Dünya Savaşı'nın sonlarına doğru geçen öyküsünü anlatıyor. Bir patlama sonrası öldü sanılıp toplu mezarda bırakılan Tomás, cesetler arasından başka bir asker tarafından kurtarılır. Tomás'ı yaşama geri çağıran, öksüz Anna'nın görüntüsüdür. Yaslı ailelerin ölmüş yakınlarıyla birlikte fotoğraflarını çeken post-mortem fotoğrafçısı Tomás, Anna'yı takip ederek İspanyol Gribi’nin kırdığı köyüne gider. Toprak donmuş olduğundan gömülemeyen pandemi kurbanlarıyla köy, post-mortem fotoğrafçısına ölülerin ve yaşayanların bir arada bulunduğu, kederin askıya alındığı ürkütücü bir ortam sunmaktadır.

Kategori: Korku, Gizem, Gerilim

Süre: 115 dak.

5.5 IMDB Puanı 4340 İzlenme
Wild Indian
5.9
2021

Anishinaabe halkından olan Makwa ve tek arkadaşı Ted-O, okul arkadaşlarının şok edici bir şekilde öldürülmesini örtbas eder. Çocukken yaşadıkları bu durumun ardından ikili farklı yönlere savrulur ve farklı hayatlar yaşar. Artık birer yetişkin olan iki adam yıllar sonra yeniden bir araya gelir ve geçmişleri ile yüzleşir.

Kategori: Suç, Dram, Gizem

Süre: 90 dak.

5.9 IMDB Puanı 2472 İzlenme
Significant Other
5.7
2023

Significant Other, Kuzeybatı Pasifik'te sırt çantalarıyla uzak bir geziye çıkan ve uğursuz olaylarla karşı karşıya kalan genç bir çifte odaklanıyor. Çiftin keyifli başlayan tatilleri, yerle ilgili birçok şeyin göründüğü gibi olmadığını fark etmeleriyle bambaşka bir hal alır.

Kategori: Dram, Gizem, Bilim Kurgu

Süre: 84 dak.

5.7 IMDB Puanı 4545 İzlenme
Marlowe
5.4
2023

Bezgin bir özel dedektif, gizemli bir sarışın kadın, çözülecek bir vaka… Neil Jordan Raymond Chandler’ın meşhur dedektifi rolünü üstlenen aksiyon yıldızı Liam Neeson ile birlikte son filminde yeniden bir araya geldi. Dünya prömiyerini Venedik Film Festivali’nde hem ana yarışmada hem de kapanış gecesinde yapan neo-kara film Marlowe, Liam Neeson’ın oynadığı 100. film. Marlowe, filme adını veren dedektifi izliyor. Bahtsızlık ve yalnızlık canına tak etmişken sarışın, güzel bir kadın Marlowe’dan eski sevgilisini bulmasını istiyor. Elbette hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı, her şeyin daha büyük bir sırrın parçası olduğu ortaya çıkıyor. Neil Jordan şöyle diyor: “Liam Neeson’sız Marlowe’u hayal edemiyorum. Gerçi, Michael Collins’i de onsuz hayal edemiyorum. Belki de bir ikonu ancak başka bir ikon canlandırmalı”.

Kategori: Suç, Gizem, Gerilim

Süre: 109 dak.

5.4 IMDB Puanı 2740 İzlenme