Film Arşivi

Tüm Filmler
As bestas
7.5
2022

Antoine and Olga, a French couple, have been living in a small village in Galicia for a long time. They practice eco-responsible agriculture and restore abandoned houses to facilitate repopulation. Everything should be idyllic but for their opposition to a wind turbine project that creates a serious conflict with their neighbors. The tension will rise to the point of irreparability.

Kategori: Dram, Gerilim

Süre: 137 dak.

7.5 IMDB Puanı 177 İzlenme
Tori et Lokita
7.1
2022

Afrika'dan yalnız seyahat eden genç bir erkek ve genç bir kız, yenilmez dostluklarını Belçika'daki sürgünlerinin acımasız koşullarına karşı korumaya çalışır.

Kategori: Dram

Süre: 88 dak.

7.1 IMDB Puanı 116 İzlenme
El Último Vagón
7
2023

Georgina is a teacher determined to make a difference in the lives of the children she educates in the classroom of a wagon school in rural Mexico.

Kategori: Komedi, Dram, Aile

Süre: 95 dak.

7 IMDB Puanı 470 İzlenme
Året jag slutade prestera och började onanera
5.2
2022

Ambitious overachiever Hanna just needs one more kid before her life is perfect. Instead, her baby daddy unexpectedly dumps her. Suddenly, she finds herself without a place to live, job or family. With every fiber of her being set for victory, Hanna refuses to give up and decides to win him back. But to get there means having to win something much more important, love and desire for herself and who she is.

Kategori: Komedi, Dram

Süre: 98 dak.

5.2 IMDB Puanı 581 İzlenme
Baris Akarsu Merhaba
6.1
2022

Barış Akarsu Merhaba, 2007 yılında geçirdiği trafik kazası nedeniyle hayata veda eden Barış Akarsu'nun hayat hikayesini konu ediyor. Çocukluğunda müziğe ilgi duymaya başlayan Barış Akarsu, 2004 yılında katıldığı “Akademi Türkiye” adlı şarkı yarışmasıyla adını duyurdu. Yarışmada birinci olmasının ardından albüm çıkaran Akarsu, müzik çalışmalarının yanı sıra Yalancı Yarim adlı bir dizide rol aldı. 2007 yılında, 28. yaş gününde Bodrumda trafik kazası geçiren Barış Akarsu, yoğun bakımda kaldığı beş günün ardından hayata veda etti.

Kategori: Biyografi, Dram, Müzik

Süre: 115 dak.

6.1 IMDB Puanı 672 İzlenme
Blood & Gold
7
2023

Heinrich, kızına kavuşmak için her şeyi göze alan bir asker kaçağıdır. Kızına kavuşmak için yola çıktığı sırada, SS birlikleri onun peşine düşer. SS birliği, Heinrich'i ağaca asılı bir halde bırakır. Ölümle burum buruna gelen Heinrich, Elsa adında bir çiftçi tarafından kurtarılır. Ortak düşmanlarına karşı adaleti sağlamak için birlikte hareket etmeye karar veren Heinrich ve Elsa, bu sırada Yahudilere ait olan bir hazineyi bulmak için zorlu bir maceraya atılır.

Kategori: Aksiyon, Komedi, Dram

Süre: 100 dak.

7 IMDB Puanı 1433 İzlenme
Dzien Matki
6.3
2023

Nina, a former NATO special operations agent living in hiding, has to use all her deadly skills to rescue her son who has been kidnapped by ruthless gangsters. Finding Maks is a double opportunity for her. A chance to feel the adrenaline rush again, and an opportunity to get back into the life of the son she had to abandon years ago.

Kategori: Aksiyon, Dram, Gerilim

Süre: 94 dak.

6.3 IMDB Puanı 1584 İzlenme
Thoe kap chan kap chan
6.7
2023

A nostalgic, coming-of-age story of identical twin sisters who share every aspect of their lives with one another, until one day a boy walks into their lives and puts their strong bond to the test.

Kategori: Dram, Romantik

Süre: 121 dak.

6.7 IMDB Puanı 821 İzlenme
Last Sentinel
5.1
2023

Set in the future on a war-ravaged Earth, four exhausted soldiers man Sentinel - a remote military base in a vast ocean that separates two warring continents. While their tour of duty ended three months ago, the relief crew still hasn't arrived and as the empty weeks turn to months, paranoia descends, testing relationships to breaking point...

Kategori: Dram, Bilim Kurgu, Gerilim

Süre: 117 dak.

5.1 IMDB Puanı 2525 İzlenme
Jesus Revolution
7.2
2023

Annesi Charlene tarafından büyütülen Greg Laurie ve bir grup genç, herhangi bir kurtuluş yolu ile gerçeği yeniden tanımlamak için güneşli Güney Kaliforniya'ya gider. Burada tesadüfen karizmatik bir hippi sokak vaizi olan Lonnie Frisbee ve kilisesinin kapılarını dolaşan bir gençliğe açan Papaz Chuck Smith ile tanışır. Ortaya çıkan şey, Amerikan tarihindeki en büyük ruhsal uyanış olur.

Kategori: Dram

Süre: 120 dak.

7.2 IMDB Puanı 787 İzlenme