Film Arşivi

Tüm Filmler
The Amazing Maurice
6.2
2023

Muhteşem Maurice, şehirde hayatına alışık serseri bir kedidir ve para kazanacağı bir düzenbazlık planı vardır. Bunun için bulduğu şapşal kavalcıyı ve kavalcıya ait bir fare sürüsünü kullanacaktır. Planını uygulayacağı “Kötü Şans” kasabasına vardıklarında onları büyük bir sürpriz beklemektedir.

Kategori: Animasyon, Macera, Komedi

Süre: 93 dak.

6.2 IMDB Puanı 1061 İzlenme
Batman: The Doom That Came to Gotham
6
2023

Mike Mignola, Richard Pace ve Troy Nixey'in çizgi roman serilerinden esinlenen Batman: The Doom That Came to Gotham, kaşif Bruce Wayne'in yanlışlıkla eski bir kötülüğü serbest bıraktığını ve yirmi yıllık bir aradan sonra Gotham City'ye dönüşünü hızlandırdığını gösteren 1920'lere dayanan bir hikayedir. Mantık / bilim güdümlü Batman, Gotham'ın varlığını tehdit eden Lovecraftçı doğaüstü güçlerle savaşmalı, bu arada Green Arrow, Ra's al Ghul, Mr. Freeze, Killer Croc, Two-Face, James Gordon ve Bruce'un sevgili koğuşları da dahil olmak üzere tanınmış müttefiklerinin ve düşmanlarının yeniden tasarlanmış versiyonlarıyla yardım etmeli ve yüzleşmelidir. Diğerlerinden farklı olarak mistik, genellikle korkutucu bir Batman macerasına hazırlanın.

Kategori: Animasyon, Fantastik, Korku

Süre: 86 dak.

6 IMDB Puanı 2410 İzlenme
Smelliville
5.2
2021

Genç Max, Smelliville kasabasındaki çöplükte yaşayan yeşil, çöp yiyen yaratıklardan oluşan bir aile olan Ogglies ile tanışır. Bir müteahhit çöplükte bir sağlık tapınağı inşa etmeyi planladığında, Max ve arkadaşı Ogglies'in evini kurtarmak için bir plan yapmak zorunda kalır.

Kategori: Animasyon, Macera, Aile

Süre: 85 dak.

5.2 IMDB Puanı 1148 İzlenme
Lamya's Poem
6.8
2023

Şiddet ve savaştan kaçan genç bir mülteci kız, ünlü 13. yüzyıl şairi Mevlana'nın şiir kitabını bulur. Kitap, onun zamanının korkunç savaşlarından kaçan bir mülteciyken genç Mevlana ile tanıştığı büyülü bir kapıya dönüşür. Kendi yolculuklarında karşılaştıkları tehlikeleri temsil eden canavarlar ve diğer tehditlerle dolu ortak bir rüya dünyasında, 800 yıl sonra hayatını kurtaracak olan şiiri yazmasına yardım etmelidir.

Kategori: Animasyon, Macera, Aile

Süre: 89 dak.

6.8 IMDB Puanı 1520 İzlenme
Unicorn Wars
6.8
2022

Filmde, 16 yaşındaki genç bir kız olan Clara'nın, unicorn'ların koruyucusu olduğu kehanetinin gerçekleştiği anlatılır. Clara, kendisi ve arkadaşları ile birlikte unicorn'ları korumak için savaşmaya karar verirler. Ancak onları durdurmak isteyen kötü niyetli bir güç vardır ve bu güç, unicorn'ların güçlerini ele geçirerek dünyayı yok etmek istemektedir.

Kategori: Animasyon, Aksiyon, Komedi

Süre: 92 dak.

6.8 IMDB Puanı 2443 İzlenme
Niloya
3.8
2022

Niloya ve en yakın arkadaşları her zaman bir süper kahraman gibi olmaya özenir ve bu yüzden de sık sık en sevdikleri oyun olan süper kahramancılık oyununu oynarlar. O gün de yine kendilerine basit kostümler ve makyajlar yapıp köyde koşuşturarak bu oyunu oynamaktadırlar. Tüm gün boyunca çevrede ve doğada gördükleri her şeye karşı bir kahraman gözüyle bakarak, kimi zaman bir hayvanı, kimi zaman da ailelerini kurtarmaya çalışırlar.

Kategori: Animasyon

Süre: 0 dak.

3.8 IMDB Puanı 1745 İzlenme
Marcel the Shell with Shoes On
7.7
2022

Bir inç boyunda sevimli bir deniz kabuğu Marcel, büyükannesi Connie ve evcil tüy birikintisi Alan ile renkli bir varoluş sürdürmektedir. Bir zamanlar büyük bir kabuk topluluğunun parçasıyken, şimdi gizemli bir trajedinin tek kurtulanları olarak yalnız yaşarlar. Ancak bir belgesel yapımcısı Airbnb'sinin dağınıklığı arasında onları keşfettiğinde, internette yayımladığı kısa film Marcel'e milyonlarca tutkulu hayranın yanı sıra eşi görülmemiş tehlikeler ve uzun süredir kayıp olan ailesini bulmak için yeni bir umut getirir.

Kategori: Animasyon, Komedi, Dram

Süre: 90 dak.

7.7 IMDB Puanı 1916 İzlenme
Titina
7.6
2022

Bir Zeplinle Kuzey Kutbu'na seyahat eden dünyanın ilk dört ayaklı ünlüsü olan sokak köpeğinin gözünden bakıldığında, Titina gerçek bir zafer ve yenilgi hikayesi anlatıyor.

Kategori: Animasyon, Macera, Aile

Süre: 91 dak.

7.6 IMDB Puanı 1476 İzlenme
Ella and the Little Sorcerer
4.4
2022

Bir grup arkadaş, fare arkadaşlarını tekrar bir prense dönüştürmek için sihirli bir taş bulmak için yola çıkarlar.

Kategori: Animasyon, Macera, Aile

Süre: 86 dak.

4.4 IMDB Puanı 2047 İzlenme
The Magician's Elephant
8.1
2023

An orphaned boy is told by a fortune teller that an elephant will help him find his lost sister.

Kategori: Animasyon, Macera, Komedi

Süre: 99 dak.

8.1 IMDB Puanı 6768 İzlenme