Film Arşivi

Tüm Filmler
Beauty and the Beast: A 30th Celebration
6.8
2022

Klasik hikayeden ilham alan yepyeni setler ve kostümlerle daha önce hiç görülmemiş canlı müzik performansları içerir, hem saygı sunmak, hem de ikonik hikayeye katkıda bulunmak için yapılmıştır. Kaynak:imdb

Kategori: Animasyon, Macera, Aile

Süre: 87 dak.

6.8 IMDB Puanı 4535 İzlenme
The Simpsons in Plusaversary
5.1
2021

Follows The Simpsons" as they host a Disney+ Day party with friends from across the service, everyone is on the list - except Homer.

Kategori: Animasyon, Kısa, Komedi

Süre: 5 dak.

5.1 IMDB Puanı 4142 İzlenme
The Academy of Magic
3.3
2020

Aura büyülü yeteneklere sahiptir; o ve arkadaşlarının akademide çok heyecan verici maceraları varken, yakında Aura okulun ortaya çıkarması gereken birçok karanlık sırrı, çıkardığını görür. Gerçeği açıklayabilecek mi?

Kategori: Animasyon, Fantastik

Süre: 86 dak.

3.3 IMDB Puanı 5632 İzlenme
Dinosaur Train: Adventure Island
7.2
2021

The Dinosaur family head to a brand new built from the bottom up "dinosaur theme park" on an island in the sea. The making of the park and the making of unusual dinosaur exhibits was overseen by The Conductors old classmate and no...

Kategori: Animasyon, Macera, Aile

Süre: 85 dak.

7.2 IMDB Puanı 3480 İzlenme
Tom and Jerry: Snowman's Land
4.9
2022

Havadaki sihirle, Jerry ve yeğeni Tuffy, mucizevi bir şekilde canlanan bir kar faresi yapar. Yeni arkadaşları Kar faresi Larry'nin erimesini önlemek için, Tuffy ve Jerry onu efsanevi Kardan Adam Köyü'ne götürmek zorundadır.

Kategori: Animasyon, Macera, Komedi

Süre: 76 dak.

4.9 IMDB Puanı 4485 İzlenme
Curious George: Cape Ahoy
6.7
2021

With help from a local fisherman, his niece and an adorable baby seal, George embarks on a quest in search of the long-lost shipwreck of legendary sea captain Trumpet Tooter.

Kategori: Animasyon, Macera, Komedi

Süre: 88 dak.

6.7 IMDB Puanı 2222 İzlenme
The Boy, the Mole, the Fox and the Horse
8.2
2022

Kaybolan küçük bir çocuğun evini arayışı sırasında edindiği dostlarla yoluna devam eder…

Kategori: Animasyon, Aile

Süre: 34 dak.

8.2 IMDB Puanı 4568 İzlenme
Strange World
5
2022

Strange World’de efsanevi kâşiflerden oluşan, birbirinden oldukça farklı ve bu farklılıkları nedeniyle en önemli görevleri tehlike altında olan Clade ailesinin maceralarına ortak olacağız. Filmin protagonisti, cesur kâşiflerin soyundan gelmesine rağmen çiftçilik yapmayı seçip ailenin ayrıksı üyesi olarak nam salan Searcher Clade. İnanılmaz derecede tehlikeli bir görevin tamamlanması için konfor alanından çıkmak durumunda kalıyor ve yakınlarıyla birlikte kendini, tarih öncesinden fantastik yaratıklara ve yer çekimi yasalarına meydan okuyan yollara sahip, gizemli bir dünyada buluyor.

Kategori: Animasyon, Aksiyon, Macera

Süre: 102 dak.

5 IMDB Puanı 9351 İzlenme
The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh
7.7
2022

Tristan, the son of Meliodas and Elizabeth, inherits the power of the Goddess Clan and can heal people’s wounds and injuries, but he often ends up hurting others due to his inability to control his Demon Clan power. To protect his family, Tristan heads to Edinburgh Castle and meets a host of new friends along the way.

Kategori: Animasyon, Aksiyon, Macera

Süre: 0 dak.

7.7 IMDB Puanı 3327 İzlenme
Paws of Fury: The Legend of Hank
5.7
2022

Hikaye hain kedi savaş ağasının çöp kutusu haline gelen bir kasabayı kurtarmak için mücadele eden bölük pörçük genç köpek etrafında döner.

Kategori: Animasyon, Aksiyon, Komedi

Süre: 98 dak.

5.7 IMDB Puanı 5238 İzlenme