Film Arşivi

Tüm Filmler
The Best Man
3.8
2023

Mercenaries seize control of a remote resort hotel during a wedding and it's up to the best man, the groom and their drunken best friend to stop the terrorists and save the hostages.

Kategori: Aksiyon, Gerilim

Süre: 93 dak.

3.8 IMDB Puanı 184 İzlenme
Snag: Chapter One
4
2023

An Australian lone wolf's quiet existence is shattered when he learns that the woman he once loved and thought was dead is alive and held captive by ruthless gangsters. Now, to take on this dangerous criminal organization, he must...

Kategori: Aksiyon, Gizem, Gerilim

Süre: 83 dak.

4 IMDB Puanı 132 İzlenme
Le visiteur du futur
5.9
2023

In a devastated future, the apocalypse threatens the Earth. The last hope lies with a man capable of time travel. His mission: to return to the past and change the course of events. But the time police hunts him down in every era. A race against time begins for the Visitor from the Future...

Kategori: Aksiyon, Macera, Komedi

Süre: 105 dak.

5.9 IMDB Puanı 149 İzlenme
Blood & Gold
7
2023

Heinrich, kızına kavuşmak için her şeyi göze alan bir asker kaçağıdır. Kızına kavuşmak için yola çıktığı sırada, SS birlikleri onun peşine düşer. SS birliği, Heinrich'i ağaca asılı bir halde bırakır. Ölümle burum buruna gelen Heinrich, Elsa adında bir çiftçi tarafından kurtarılır. Ortak düşmanlarına karşı adaleti sağlamak için birlikte hareket etmeye karar veren Heinrich ve Elsa, bu sırada Yahudilere ait olan bir hazineyi bulmak için zorlu bir maceraya atılır.

Kategori: Aksiyon, Komedi, Dram

Süre: 100 dak.

7 IMDB Puanı 1433 İzlenme
Dzien Matki
6.3
2023

Nina, a former NATO special operations agent living in hiding, has to use all her deadly skills to rescue her son who has been kidnapped by ruthless gangsters. Finding Maks is a double opportunity for her. A chance to feel the adrenaline rush again, and an opportunity to get back into the life of the son she had to abandon years ago.

Kategori: Aksiyon, Dram, Gerilim

Süre: 94 dak.

6.3 IMDB Puanı 1584 İzlenme
Sisu
7
2023

İkinci Dünya Savaşı'nın son umutsuz günlerinde, yalnız bir maden arayıcısının kuzey Finlandiya'da kavrulmuş bir toprak inziva yerinde Nazilerle yolları kesişir. Naziler onun altınını çaldığında, sıradan bir madenciye bulaşmadıklarını çok geçmeden fark ederler.

Kategori: Aksiyon, Savaş

Süre: 91 dak.

7 IMDB Puanı 4095 İzlenme
Paradise City
3.6
2022

Ryan Swan must carve his way through the Hawaiian crime world to wreak vengeance on the kingpin who murdered his father.

Kategori: Aksiyon, Gerilim

Süre: 92 dak.

3.6 IMDB Puanı 1846 İzlenme
Gunfight at Dry River
3.8
2021

Dry River kasabası tamamen kuraklığa terk edilmiş bir kasabadır ve yıllardır bu kasabaya kimse gelmemekte ve her yıl yeni bir aile bu kasabayı terk etmektedir. Bunun sebebi ise kasabanın su kaynakları tükenmiştir ve kasaba da sadece bir tane kuyu kalmıştır ve bu kuyu da yavaş yavaş kurumaya başlamıştır. Ancak kasabanın kötü talihi bununla da kalmamıştır çünkü kasabada bir aile terör estirmekte ve herkesi kontrol etmektedir. Reid, Verne ve John isimli eli silahlı kardeşlerin elinde olan kasabanın kaderini ise sürekli olarak Reid, Verne ve John’un anneleri olan Etta belirlemektedir. Ancak bir gün Reid, Verne ve John kardeşler kasabaya yeni gelen birisi olduğunu fark ederler ve hemen bu adamın kim olduğunu anlamak isterler. Gelen adam ise Alonzo adında bir adamdır ve hem kasabadaki evin hem de kasabada kalan tek kuyunun sahibidir. Şimdiyse Alonzo ve bu üç belalı kardeş birbirleri ile kapışacak ve kasaba üzerinde hak iddia edeceklerdir …

Kategori: Aksiyon, Dram, Romantik

Süre: 101 dak.

3.8 IMDB Puanı 1554 İzlenme
The Mother
7.4
2023

The Mother, yıllar önce terk ettiği kızını korumak için saklandığı yerden çıkan bir kadın suikastçının hikayesini konu ediyor. Kadın, kızını korumaya çalışırken, peşine düşen tehlikeli saldırganlardan kaçmaya çalışır.

Kategori: Aksiyon, Gerilim

Süre: 115 dak.

7.4 IMDB Puanı 10939 İzlenme