Film Arşivi

Tüm Filmler
Shershaah
8.4
2021

Hindistan ordusunun askeri Yüzbaşı Vikram Batra'nın 1999'da Pakistan ve Hindistan arasındaki Kargil Savaşı sırasında gösterdiği cesaretini konu alıyor.

Kategori: Aksiyon, Biyografi, Dram

Süre: 135 dak.

8.4 IMDB Puanı 941 İzlenme
Teen Wolf: The Movie
5.8
2023

Teen Wolf: The Movie’de ise sakin geçen yılların ardından Beacon Hills’te, dolunayla birlikte yeni bir kötülük yükselir. Bu kötülükle savaşmak için Banshees, Werecoyotes, Hellhounds, Kitsunes ve diğer bütün şekil değiştirenlerin toplanması gerekecektir. Şimdiye kadar görüldükleri en güçlü düşmanla savaşmak için yeni müttefikleri ve eski dostları birleştirebilecek tek kişi ise artık bir alfa kurt olan Scott McCall olacaktır.

Kategori: Aksiyon, Dram, Fantastik

Süre: 140 dak.

5.8 IMDB Puanı 1454 İzlenme
An Action Hero
7.7
2022

Genç ve karizmatik bir adam olan Maanav (Ayushmann Khurrana), aynı zamanda son derece ünlü bir Bollywood yıldızır. Yer aldığı birçok film sayesinde başta ülkedeki gençler olmak üzere birçok insanın adeta kahramanı olmayı başarmış olan Maanav, genellikle aksiyon filminde boy göstermiş ve bu filmler sayesinde ününü yakalamayı başarmıştır. Her geçen gün bu popülerliğine popülerlik katan genç adam, aynı zamanda hayatın gerçekliklerinden de uzaklaşmaya başlamıştır. Ancak kısa süre sonra bu gerçekler, Maanav’ın karşısına bir kapı gibi çıkacaktır.Maanav’ın böylesine popülerlik kazanması, her ne kadar beraberinde hayranlarını da getirirken; aynı zamanda genç adamın kendisine bazı düşmanlar edinmesine de neden olmuştur. Bu düşmanlardan biri olan, Mandothi köyünün belediye meclis üyesi Bhoora Solanki (Jaideep Ahlawat) isimli kötü niyetli bir adam; günün birinde Maanav’a büyük bir komplo kurar. Bunun ardından adı bir katil olarak duyulan Maanav, masumiyetini kanıtlayabilmek adına her şeyi göze alacaktır.

Kategori: Aksiyon, Komedi, Suç

Süre: 130 dak.

7.7 IMDB Puanı 2033 İzlenme
Heon-teu
6.8
2022

1980 yılında Güney Kore’de, Başkan Park'ın Kore CIA tarafından öldürülmesinden sonra ordu yeniden iktidara gelir. Kuzey Kore bunu gelecekteki bir işgal için bir fırsat olarak görür ve casuslarından birini oraya gönderir. Bu durum üzerine Güney Koreli iki üst düzey güvenlik yetkilisi olan Park Pyeong-Ho ve Kim Jung-Do, casusun izini sürmekle görevlendirilir. İki ajan, soruşturmaları sırasında ülke tarihini altüst etmekle tehdit eden ağır sırları ortaya çıkarır.

Kategori: Aksiyon, Dram, Gizem

Süre: 131 dak.

6.8 IMDB Puanı 4087 İzlenme
Dhamaka
7.6
2022

Biri sokakların kurdu bir üçkâğıtçı, diğeri ise büyük bir şirketin zengin vârisi. Şans eseri birbirine benzeyen bu iki yabancı, aynı kadının kalbini kazanmak için rekabet eder.

Kategori: Aksiyon, Komedi, Gerilim

Süre: 144 dak.

7.6 IMDB Puanı 3484 İzlenme
Mission Majnu
8.1
2023

1970'lerde, gizli görevdeki bir Hintli casus, Pakistan'ın kalbindeki gizli bir nükleer silah programını ortaya çıkarmak için ölümcül bir görev üstlenir.

Kategori: Aksiyon, Dram, Tarih

Süre: 129 dak.

8.1 IMDB Puanı 5662 İzlenme
Jung_E
6.5
2023

Yakın bir gelecekteki kıyamet sonrası bir dünyada, yapay zekâ laboratuvarındaki bir araştırmacı, kahraman bir asker olan annesinin beynini klonlayarak iç savaşı bitirmeyi hedefler.

Kategori: Aksiyon, Macera, Dram

Süre: 98 dak.

6.5 IMDB Puanı 12272 İzlenme
Devotion
6.7
2022

Bir hava savaşı destanı olan Devotion, Kore Savaşı sırasında iki seçkin ABD Donanması savaş pilotunun üzücü, gerçek hikayesini anlatıyor. Bir çift ABD Donanması savaş pilotu, Kore Savaşı sırasında hayatlarını tehlikeye atar ve fedakarlıkları sayesinde donanmanın en ünlü pilotları olurlar.

Kategori: Aksiyon, Dram, Savaş

Süre: 139 dak.

6.7 IMDB Puanı 5951 İzlenme
Poker Face
5.1
2022

Teknoloji milyarderi olan Jake, yüksek bahisli bir poker oyunu düzenlemek için çocukluk arkadaşlarını Miami'deki mülkünde toplar. Jake ve arkadaşlarının hem nefret hem de sevgi dolu bir ilişkisi vardır. Jake, arkadaşlarına hak ettikleri adaleti verebilmek için bir plan yapar. Ancak evi bir işgalci tarafından ele geçirildiğinde Jake stratejisini yeniden düşünmek zorunda kalır ve yeni bir plan yapmaya başlar.

Kategori: Aksiyon, Suç, Gerilim

Süre: 94 dak.

5.1 IMDB Puanı 6527 İzlenme
The Old Way
5.4
2023

The Old Way, eski ve ölümcül hayattan emekli olan ve şimdi bir market işleten Colton Briggs (Nicolas Cage) adlı emekli bir silahşörü takip ediyor. Bir haydut çetesi kasabaya gelip karısını öldürdüğünde, kılıfını ve tabancasını geri alır ve şaşırtıcı bir ortakla intikam almak için yola çıkar: 12 yaşındaki kızı.

Kategori: Aksiyon, Western

Süre: 95 dak.

5.4 IMDB Puanı 13376 İzlenme