Film Arşivi

Tüm Filmler
BTS: Permission to Dance on Stage - LA
9.8
2022

BTS, iki yıldır ilk defa “Permission to Dance” konserini SoFi Stadyumu’nda gerçekleştirirken, Los Angeles şehri mora boyanıyor. Heyecan ve neşe yayan bir stadyumda sahneyi donatan “On” ve “Permission to Dance”ten olağanüstü performanslar şimdi ekrana taşınıyor.

Kategori: Müzik

Süre: 130 dak.

9.8 IMDB Puanı 17784 İzlenme
The Shawshank Redemption
9.3
1995

Korku Sizi Tutsak Eder, Umut İse Özgür Bırakır. Andy Dufresne, genç ve başarılı bir bankerdir. Karısını ve karısının sevgilisini öldürmek suçundan yargılanır ve ömür boyu hapis cezası alır. Shawsank Hapishanesi'nde dayak, işkence, tecavüz, her türlü durum yaşanmaktadır fakat Andy gene de hayata bağlı ve iyimserdir. Bu tutumu etrafındakileri de etkiler. Andy umutlu bakış açısıyla çevresindeki tüm mahkumları, parmaklıklar arkasında bile özgür bir yaşam olabileceğine inandırır. Andy'nin bu çabalarına ortak olacak bir arkadaşı da olacaktır: Red. Bir Stephen King uyarlaması olan filmde Morgan Freeman ve Tim Robbins başrolde. Film, 1995'te, aralarında en iyi film adaylığı da olmak üzere tam 7 dalda Oscar'a aday gösterildi. ESKI DUBLAJ ile ilgili...Türkçe dil Star Tv' de yayınlanan ve herkesçe beğenilen dublajdır, tv de gösterilmeyen bu nedenle kesik olan yerlere diğer dvd versiyon dublajdan eklemeler yapılmıştır. Acaba aradığım dublajı bu mudur? diye soran olursa evet budur diyorum...ah42ay

Kategori: Dram

Süre: 142 dak.

9.3 IMDB Puanı 63750 İzlenme
Path of the Panther
9.3
2022

Florida Puma’sının keşfi, hayatınızda bir kere olacak bir görüntüleme ile başlar. Bu olay, Florida Puma’sının yaşadığı eski ekosistemin görülmemiş doğal tarihini ortaya çıkarmak için derin bir dalışı tetikler. Zamana karşı bir yarış başlar. eski bir ekosistemde hayatta kalmayı başaran bir sembolün görünmeyen doğal tarihini ortaya çıkarmak için.

Kategori: Belgesel

Süre: 89 dak.

9.3 IMDB Puanı 2664 İzlenme
The Chaos Class
9.2
1975

Çoğunlukla paradan gelen tembel, eğitimsiz öğrenciler, çok yakın bir grubu paylaşıyorlar. Bu özel lisenin yurdunda birlikte yaşıyorlar ve burada öğretmenlere veya diğer sınıflara günlük son şakalarını planlıyorlar. Yeni ve açıkça katı bir müdür geldiğinde, öğrenciler doğal olarak onu devirmeye çalışırlar. Serserilerin komik bir savaşı takip ediyor.

Kategori: Komedi, Dram

Süre: 87 dak.

9.2 IMDB Puanı 5483 İzlenme
CMYLMZ
9.2
2008

Günlük hayatın komik küçük detayları; bizi güldüren basit şeyler. Cem Yılmaz'dan unutulmaz bir performans.

Kategori: Belgesel, Komedi

Süre: 174 dak.

9.2 IMDB Puanı 10141 İzlenme
j-hope IN THE BOX
9.1
2023

j-hope'un ilk resmi solo albümünün albüm yapım sürecini anlatan bir belgesel.

Kategori: Belgesel, Müzik

Süre: 85 dak.

9.1 IMDB Puanı 3999 İzlenme
CM101MMXI Fundamentals
9.1
2013

Yakın zamanda daha ziyade yazdığı ve yönettiği filmlerle öne çıkan Cem Yılmaz'ın 2010 yılında gerçekleştirdiği stand-up şov gösterilerinin sinema versiyonu olan film, ünlü oyuncunun bu sefer komedyenlik yönünü olduğu gibi beyazperdeye taşıyan bir yapım. İnsanların gündelik hayatında karşılaştığı fakat üzerinde durmadan geçip gittiği hayata dair detayları kendisine has mizah anlayışı ile değerlendiren Cem Yılmaz, ne kadar sıra dışı bir gözlem gücü olduğunu da bu vesileyle yeniden hatırlatıyor. "CM101MMXI Fundamentals" adıyla sergilenen ve kapalı gişe oynayan gösterilerin beyazperde için çekilmiş hali olan yapımın yönetmenliğini ise Murat Dündar üstleniyor. Görüntü yönetmenliği ise Gökhan Tiryaki ve Şükrü Ayar'a ait...

Kategori: Belgesel, Komedi

Süre: 139 dak.

9.1 IMDB Puanı 15269 İzlenme
Rabbids Invasion: Mission to Mars
9
2019

Mars'a Rabbid'leri göndermek varken robotlara ne gerek var? Kesinlikle hiçbir şeyin planlandığı gibi gitmediği çılgın bir uzay macerasında bu tuhaf ekibe siz de katılın.

Kategori: Animasyon, Komedi, Aile

Süre: 70 dak.

9 IMDB Puanı 20783 İzlenme
The Godfather: Part II
9
1975

Genç Vito Corleone 1910'larda Sicilya'dan New York'a göç eder. Ailesinin geçimini sağlayabilmek için çeşitli işlerde çalışır ve yavaş yavaş yükselmeye başlar. Michael Corleone ise 1950'lilerde ailesinin işlerini düzenlemek için Las Vegas, Hollywood ve Küba arasında mekik dokumaktadır.

Kategori: Suç, Dram

Süre: 202 dak.

9 IMDB Puanı 49807 İzlenme
12 Angry Men
9
1957

Latin Amerikalı bir genç adam, babasını öldürdüğü gerekçesiyle cinayetle suçlanır. Sanığın kaybettiğini söylediği bir bıçak ise cinayetin işlendiği odada bulunmuştur, gencin mahkemeye sunduğu savunma zayıftır ve olan biteni duyduklarını söyleyen pek çok şahit vardır. Sanığın suçlu bulunduğu taktirde idama mahkum edilecektir.Jüri neticeleri pek de şaşırtıcı değildir: 12 jüri arasından yalnızca 8 numaralı jüri üyesi Davis 'masum' kararı istikametinde rey vermiştir. Davis’in jüri azalarını ikna etmeye çalışması sırasında her jüri azasının 'suçlu' kararı vermesinin arkasında ise, aralarında yabancı düşmanlığı, yasaya aşırı güven, çoğunluğa uyma, geçmişle hesaplaşma gibi değişik şahsi sebepler olduğu ortaya çıkacaktır.

Kategori: Suç, Dram

Süre: 96 dak.

9 IMDB Puanı 20763 İzlenme