Dizi Arşivi

Tüm Diziler
Poker Face
9.3
2023

Charlie Cale, birinin yalan söylediğini anlama konusunda olağanüstü bir yeteneğe sahiptir. Charlie, Plymouth Barracuda'sında çıktığı yolda, çözmesi gereken her durakta yeni karakterler ve garip suçlarla karşılaşır.

Kategori: Gizem

Süre: 0 dak.

9.3 IMDB Puanı 15751 İzlenme
Shape Island
9.1
2023

Ciddi kare, cesur daire ve kurnaz üçgeni takip eden dizide çocuklar arkadaşlığın birçok şekle girebileceğini öğrenecekler.

Kategori: Komedi, Animasyon

Süre: 0 dak.

9.1 IMDB Puanı 6154 İzlenme
Decoy
9.1
2023

Eski bir avukattan dedektife dönüşen Ku Do Han, geçmişten gelen çözülmemiş bir suçun ardındaki gerçeği ortaya çıkarma arayışındadır. Faili bulmaya çalışırken mevcut vakaları araştırır. Yolculuğu boyunca hevesli bir muhabir olan Cheon Na Yeon ve bir dolandırıcı olan No Sang Cheon ile karşılaşır. Birlikte gerçeği ortaya çıkarmak ve davaya adalet getirmek için çalışırlar.

Kategori: Dram, Aksiyon

Süre: 0 dak.

9.1 IMDB Puanı 587 İzlenme
Super Junior: The Last Man Standing
8.7
2023

Yeni belgeselde grubun mevcut üyeleri LEETEUK, Hee Chul, YeSung, SHINDONG, EUNHYUK, DONGHAE, SIWON, RYEOWOOK ve KYUHYUN ile daha önce hiç görülmemiş röportajlar yer alacak. SUPER JUNIOR üyeleri, kişisel hikayelerini anlatacak ve grup ve modern K-pop endüstrisi hakkında içgörülerini paylaşacaklar.

Kategori: Belgesel, Müzik

Süre: 0 dak.

8.7 IMDB Puanı 2019 İzlenme
Revenger
8.6
2023

Usta suikastçi Usui Yuen, büyük samuray klanlarından biri olan Satsuma'nın üyelerine yapılan bir dizi suikasti incelerken, saldırıya uğrayıp hayatta kalan klan üyelerinden biri olan Kurima Raizo ile karşılaşır. Birlikte bu cinayetlerin gerçek sebebinin mal kaçırmak olmadığını ardında çok daha büyük sebeplerin gizlendiğini keşfederler. İkili gerçeğe yaklaşırken bu intikam arayışından canlı çıkabilecekler midir?

Kategori: Animasyon, Macera

Süre: 0 dak.

8.6 IMDB Puanı 6011 İzlenme
Love Between Fairy and Devil
8.6
2022

Kabilesi İblis Lordu tarafından yenilmiş bir kız olan Qingcang yeniden doğdu. Bir lanetten kurtulmak için Dongfang, Lanhua'nın ruhunu feda etmelidir. Bu sırada kalpsiz iblis, genç periye aşık olur.

Kategori: Komedi, Romantik, Fantastik

Süre: 40 dak.

8.6 IMDB Puanı 8256 İzlenme
The Ice Guy and His Cool Female Colleague
8.4
2023

Himuro garip güçlere sahip doğaüstü varlıkların ırkından gelen bir ofis çalışanıdır. Kendisi ne zaman aşırı odaklansa, iş arkadaşlarını istemsizce Kuzey Kutbu'nun yakınlarına ışınlar. Kendisinin bu içleri soğutan yeteneğinin aksine, Himuro sevecen ve kibar bir insandır. Çiçeklerden ve kedilerden hoşlanır ama ne yazık ki ikisine de pek yaklaşamaz. Himuro'nun alışılmadık sorunlarına basit çözümler sunma becerisine sahip, sakin bir kadın olan Fuyutsuki'ye karşı zaafı vardır. Fuyutsuki ne zaman onun için bir şey yapsa, Himuro'nun kalbinde kardan adamlar teper ancak kendisi bu tepişmenin ofiste neden olduğu şiddetli kar fırtınasını fark etmez. Karlı öfke nöbetleri yüzünden Himuro, duygularını Fuyutsuki dışında herkese gösterir. Ancak muazzam hayranlık duyduğu ve arzuladığı Fuyutsuki'nin kalbini fethetmek için de ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır.

Kategori: Komedi, Romantik, Animasyon

Süre: 0 dak.

8.4 IMDB Puanı 3113 İzlenme
Cunk on Earth
8.4
2022

En büyük icatların hikâyelerini anlatan Philomena Cunk, insanlığın gidişatıyla ilgili uzmanlara sorular soruyor.

Kategori: Komedi, Belgesel

Süre: 29 dak.

8.4 IMDB Puanı 5050 İzlenme
Ningen Fushin: Adventurers Who Don't Believe in Humanity Will Save the World
8.2
2022

Hikaye, tecrübeli bir maceracı olan Nick ve kendine hem baba figürü hem akıl hocası bellediği, partisinin lideri Argus ile başlar. Son görevlerinin tamamlanmasının ardından Nick, bir miktar paranın çalındığını ve bunu parti üyelerinden birinin yaptığını fark eder. Şaşırtıcı bir şekilde Argus, bu hırsızlığı yapan üyeyi affeder ve onun yerine Nick'i para kaçırmaktan suçlayarak partiden kovar. Depresif düşünceler içerisindeki haftaların ardından bir gece Nick, kaderin oyunu ile üç maceracı ile tanışacağı bir tavernada kendini bulur. Bardakların tokuşturulduğu uzun bir gece sonunda dörtlü, ortak noktaları olan uğradıkları ihanetlerden ve kimseye güvenememe özelliklerinden dolayı birbirlerine yakınlık hissetmişlerdir. Tam bu sırada Nick, bu dörtlü ile bir parti kurma fikri ortaya atmıştır. Böylelikle insanların şerefsiz olduğuna inanan bir avuç maceraperestin dürüstçe para kazanma hikayesi başlamıştır.

Kategori: Komedi, Animasyon, Macera

Süre: 0 dak.

8.2 IMDB Puanı 6111 İzlenme