Dizi Arşivi

Tüm Diziler
Mission Unexplained
10
2023

Son zamanlarda Amerikan ve Kanada hava sahasında gizemli gemilerin vurulmasıyla, uzaylılar ve Tanımlanamayan Uçan Cisimler çılgınlığı yeniden alevlendi ve herkes şunu soruyor: Ne...

Kategori: Gizem

Süre: 0 dak.

10 IMDB Puanı 5141 İzlenme
The Roar of the Butterflies
9.8
2023

“The Cry of the Butterflies”, Dominikli aktivist Minerva Mirabal ve aktivist iki kız kardeşinin Diktatör Leónidas Trujillo'nun emriyle vahşice öldürülmesine yol açan olayları inceliyor. Acımasız bir rejim bir ülkeyi gaddarca baskı altında tutarken, kadına yönelik şiddetle mücadele ve farkındalık yaratma savaşına damgasını vuracak çirkin bir suç ortaya çıkacaktır.

Kategori: Dram

Süre: 0 dak.

9.8 IMDB Puanı 16754 İzlenme
I'm a Virgo
9.4
2022

I'm a Virgo, 4,5 metre boyunda genç bir Siyahi olan Cootie’nin reşit olma yolculuğunu konu ediyor. Cootie'yi düşman bir dünyadan korumak için, evlat edinen ailesi onu dünyadan saklamış ve evlerinden çıkmasına asla izin vermemiştir. Cootie nihayet dışarı çıktığında, ilk kez toplumun güzelliklerini ve çelişkilerini deneyimlemeye başlar.

Kategori: Dram, Komedi, Fantastik

Süre: 0 dak.

9.4 IMDB Puanı 5940 İzlenme
Drops of God
9.4
2023

Ünlü Leger Şarap Rehberi'nin yaratıcısı ve şarap biliminin simgesel figürü Alexandre Léger, 60 yaşında Tokyo'daki evinde vefat etmiştir. 9 yaşında ebeveynleri ayrıldığından beri babasını görmeyen Camille, babasının ölüm haberini alır ve ona olağanüstü bir şarap koleksiyonu bıraktığını öğrenir. Ancak Camille’nin, mirası talep etmesi için, babasının kanatları altına aldığı ve Leger'in vasiyetinde "manevi oğlu" olarak anılan parlak genç bir şarap uzmanı Issei Tomine ile rekabet etmesi gerekir.

Kategori: Dram

Süre: 0 dak.

9.4 IMDB Puanı 21513 İzlenme
The Good Bad Mother
9.4
2023

Genç yaşta dul kalan Young Soon bir domuz çiftliği işletir ve oğlu Choi Kan Ho ‘yu tek başına büyütür. Oğlunu hayata hazırlamak için “kötü bir anne” olur. Oğluna sert davranır. Annesinin disipliniyle büyüyen Choi Kan Ho, memleketin önde gelen bir savcısı olur. Ancak talihsiz bir kaza nedeniyle hafızasını kaybeder. Yeniden 7 yaşında olur. Böylelikle anne ve oğul arasındaki iyileşme yolculuğunu başlar. Anne oğlu için tekrar “kötü anne” olmaya karar verir.

Kategori: Suç, Dram, Komedi

Süre: 0 dak.

9.4 IMDB Puanı 13170 İzlenme
Poker Face
9.3
2023

Charlie Cale, birinin yalan söylediğini anlama konusunda olağanüstü bir yeteneğe sahiptir. Charlie, Plymouth Barracuda'sında çıktığı yolda, çözmesi gereken her durakta yeni karakterler ve garip suçlarla karşılaşır.

Kategori: Gizem

Süre: 0 dak.

9.3 IMDB Puanı 52062 İzlenme
Shape Island
9.1
2023

Ciddi kare, cesur daire ve kurnaz üçgeni takip eden dizide çocuklar arkadaşlığın birçok şekle girebileceğini öğrenecekler.

Kategori: Komedi, Animasyon

Süre: 0 dak.

9.1 IMDB Puanı 9722 İzlenme
Decoy
9.1
2023

Eski bir avukattan dedektife dönüşen Ku Do Han, geçmişten gelen çözülmemiş bir suçun ardındaki gerçeği ortaya çıkarma arayışındadır. Faili bulmaya çalışırken mevcut vakaları araştırır. Yolculuğu boyunca hevesli bir muhabir olan Cheon Na Yeon ve bir dolandırıcı olan No Sang Cheon ile karşılaşır. Birlikte gerçeği ortaya çıkarmak ve davaya adalet getirmek için çalışırlar.

Kategori: Dram, Aksiyon

Süre: 0 dak.

9.1 IMDB Puanı 11321 İzlenme